inBrand ACADEMY Features

Eğitim İçin Zaman ve Mekan Problemleri Ortadan Kalkıyor!

inBrand ACADEMY'de dershane ve eğitim saati kavramları tarihe karışıyor. Artık internet erişimi olan her cihaz sizin dershaneniz olacak. Üstelik haftanın 7 günü 24 saat ölçme ve değerlendirme yapabileceksiniz.

inBrand ACADEMY Features

Nitelikli Eğitim İçeriklerinin Hazırlanmasında Yanınızdayız!

Uzman prodüktörlerden oluşan kadromuz ve yetkin inhouse stüdyo imkanlarımızla markanız için gerekli olan tüm eğitim konularını size özel eğitim videolarına ya da basılı materyallere dönüştürüyoruz.

inBrand ACADEMY Features

Eğitim Maliyetleriniz
Minimum Seviyeye Düşüyor!

inBrand ACADEMY ile zamandan, mekandan ve personelden tasarruf sağladığınız gibi; eğitim, ölçme, değerlendirme ve sertifikalandırma için ayırdığınız operasyonel maliyetlerinizi de önemli ölçüde azaltacaksınız.

inBrand ACADEMY Features

Eğitim ve Sınav Detayları
Anlık Olarak Raporlanabiliyor!

Eğitim ve sınavlarınızın katılım / başarı oranlarının detaylı raporlarına anlık olarak ulaşarak çalışanlarınızı denetim altında tutabileceksiniz. Analizleri kişi, bölge, cinsiyet vs.. gibi birçok farklı kriteri baz alarak analiz edebileceksiniz. Bu sayede çalışanlarınızın hangi konularda daha fazla desteğe ihtiyaç duyduğunu kolayca ölçümleyip doğru müdahalelerde bulunabileceksiniz.

inBrand ACADEMY Features

Farklı Eğitim Programlarını
Tek Panelden Yönetilebilir!

Farklı departmanlarda bulunan çalışanlarınızın tümünün eğitim ve sınav yönetimini aynı sistem üzerinden yönetebilmenize imkan sağlar. Sistem üzerinden tanımlayacağınız kullanıcı özellikleri sayesinde her personel sisteme girdiğinde kendi kullanımına özel arayüzle karşılaşır.

inBrand ACADEMY Features

Tüm Cihazlar ile 7/24
Kesintisiz Erişim Sağlanır!

Dünyanın her neresinde olursanız olun internet bağlantısı bulunan bir bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon kullanarak sistemin tüm fonksiyonlarını eksiksiz olarak kullanabilirsiniz.

inBrand ACADEMY Features

Tüm Kurumsal Dökümanlarınız İçin
Arşivleme Yapabilirsiniz!

Kurumunuzla ilgili tüm dokümanları sistem üzerinde kullanıcıların ihtiyaç duydukları anda indirebilmeleri için arşiveleyebilirsiniz. Bilgilerinizi/dokümanlarınızı güvenli ve kullanışlı bir alanda depolama ve takip etme imkanı size geleceğe yönelik daha isabetli projeksiyon yapabilme imkanı sağlar.