inBrand ACADEMY Features

Online Eğitim

Çalışanlarınız, bilgi ve yetkinlik düzeylerini artırmak için belirleyeceğiniz tüm eğitim içeriklerine kolayca ulaşabilecek!

Bu sayede kendi eğitimleri için uygun zamanı kendileri belirleyerek video, metin veya ses gibi farklı formatlardaki eğitim içeriklerinize internet bağlantısı olan tüm cihazlardan 7 gün 24 saat boyunca ulaşılabilecek ve sorumlu oldukları eğitimleri hazır oldukları zamanda etkin şekilde tamamlayabilecekler.

inBrand ACADEMY Features

Online Sınav

Eğitimlerin, çalışanlarınızın bilgi ve yetkinliklerine hangi oranda katkı yapabildiğini ölçmek ve denetlemenin daha kolay bir yolu olamazdı!

Her eğitim için istediğiniz kadar soru ve cevap şıklarından oluşan sınav ya da sınavlar oluşturabilecek ve sınav sonucunda belirleyeceğiniz başarı oranına ulaşamayanları belirleyerek başarıyı sağlayana kadar eğitim tekrarı yapmasını sağlayabileceksiniz.

inBrand ACADEMY Features

Raporlama

Eğitim ve sınavlarınızın katılım / başarı oranlarının detaylı raporlarına anlık olarak ulaşarak çalışanlarınızı denetim altında tutabileceksiniz.

Üstelik tüm bu analizleri kişi, bölge, cinsiyet vs.. gibi belirleyeceğiniz birçok farklı kriteri baz alarak analiz etme şansına sahip olacaksınız. Bu sayede çalışanlarınızın hangi konularda daha fazla desteğe ihtiyaç duyduğunu kolayca ölçümleyip doğru müdahalelerde bulunabileceksiniz.

inBrand ACADEMY Features

Doküman Merkezi

Dokümanlardan oluşturacağınız arşivle bu dokümanlara herkesin istediği her an ulaşabilmesini sağlayabileceksiniz.

inBrand ACADEMY ile eğitimleriniz haricinde şirketiniz ile ilgili sık kullanılan dokümanlarınızdan (logolar, broşürler, basılı materyaller, videolar ve raporlarlar vb..) bir arşiv oluşturarak kullanıcıların ihtiyaç duydukları anda dosyalara ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz.

inBrand ACADEMY Features

Toplu & Özel Mesaj

İsterseniz tüm üyelerle isterseniz de bir kişiye ya da belirleyeceğiniz grupla tek tuşla hızlı etkin iletişim imkanı!

Eğitim ve sınav bildirimleri ile genel duyurularının yanı sıra; yeni ürün ve hizmet duyuruları, indirim ve promosyon bildirimleri, doğum günü, yılbaşı ve diğer özel gün kutlamaları gibi mesajları çalışanlarınıza tek tuşla iletebilirsiniz.

inBrand ACADEMY Features

Anlık Mesajlaşma

inBrand ACADEMY ile anlık mesajlaşmalar bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonlar üzerinden etkin şekilde gerçekleştirilebilecek!

Anlık mesajlaşma özelliği sayesinde çalışanlarınız aralarında telefon numaralarına ihtiyaç duymadan anlık iletişim kurabilir. Dünyanın neresinde olursa olsun sadece internete bağlı herhangi bir cihazdan sistemde oturum açması yeterli olacaktır!

inBrand ACADEMY Features

Etkinlik Yönetimi

Siz ve çalışanlarınız inBrand ACADEMY ile aynı ajanda üzerinden çalışabilir ve tüm etkinliklerinizi buradan yönetebilirsiniz.

Etkinlik yönetim modülü ile eğitimlerinizin, sınavlarınızın ve diğer etkinliklerinizin tarihlerini sahadaki kullanıcılarınızın etkinlik takvimine tek tuşla atayabilir, etkinlik ve toplantı süreçlerinin yürütülmesini sağlarken, çalışanlarınızın da bu yönde gelişmelerin takip edebilmesini mümkün kılmaktadır.

inBrand ACADEMY Features

Özelleştirilebilir Tasarım

Uzun ve zahmetli proje süreçlerinden geçmeden, kısa süre içerisinde markanızın kurumsalına göre özelleştirerek kullanabileceksiniz.

inBrand ACADEMY, sizin için hazır ve kısa sürede hayata geçirilebilecek bir online çözüm pakedi olarak tasarlanmıştır. Kullanıcı dostu yönetim paneli sayesinde sistemin görünümüzü kurumsalınıza uygun şekilde düzenleyerek, çalışanlarınızn sistemi markanıza özel görünümüyle kullanmasını sağlayacaksınız.